Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

Mistrzowie 3D WA 2016

IV Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Polowym 3D WA 2016

  

 
20.08.2016 w Rybniku Golejowie odbyły się IV Mistrzostwa Polski w łucznictwie polowym 3D pod patronatem Polskiego Związku Łuczniczego wg. regulaminu WA (World Archery). Bezpośrednim organizatorem zawodów był Śląski Klub Łuczniczy REFLEX z Rybnika.


Tytuły Mistrzów Polski zgodnie z regułą min. 3 zawodników w kategorii sprzętowo-wiekowej na rok 2016 zdobyli:



Kategoria Compound – Seniorzy:

 

1. Mistrz Polski 3D WA 2016 - Łukasz Przybylski (1994), lic. 1796, KŁ A3D Toszek
2. Wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Stanisław Kalisiak (1954), lic 1300, UKS KALINKA Szczecin
3. II wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Misrosław Huzar (1962), lic. 1682, KŁ X10 Jaworze

  


Kategoria Compound – Seniorki:

 

1. Mistrzyni Polski 3D WA 2016 - Ewa Huzar (1963), lic. 1684, KŁ X10 Jaworze
2. Wicemistrzyni Polski 3D WA 2016 - Anna Schramm-Dubiel (1967), lic.1636, UKS GROT Ruda Śląska
3. II wicemistrzyni Polski 3D WA 2016 - Paulina Drozd (1993), lic. 3199, UKS GROT Ruda Śląska

  


Kategoria Instinctive – Seniorzy:

 

1. Mistrz Polski 3D WA 2016 - Adam Bisok (1969), lic. 862, KŁ X10 Jaworze
2. Wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Ryszard Pawłowski (1970), lic. 2921, KŁ A3D Toszek
3. II wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Wiesław Mamot (1945), lic. 3256, KŁ X10 Jaworze

  


Kategoria Barebow – Seniorzy:

 

1. Mistrz Polski 3D WA 2016 - Filip Zawada (1975), lic. 2547, ŁLKS KARIMA Prząsław
2. Wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Wojciech Białek (1967), lic. 2340, niezreszony
3. II wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Dariusz Ciesielski (1975), lic. 2544, ŁLKS KARIMA Prząsław

  


Kategoria Barebow – Seniorki:

 

1. Mistrzyni Polski 3D WA 2016 - Martyna Wisniewska (1996), lic. 2658, LKS TEMPO Stolarzowice
2. Wicemistrzyni Polski 3D WA 2016 - Regina Karkoszka (1960), lic. 1781, LKS TEMPO Stolarzowice
3. II wicemistrzyni Polski 3D WA 2016 - Paulina Sosnowicz (1982), lic. 2697, ŁLKS KARIMA Prząsław

 


Kategoria Longbow – Seniorzy:

 

1. Mistrz Polski 3D WA 2016 - Adam Walczak (1969), lic. 3335, Wiślana Ścieżka Łucznicza Warszawa
2. Wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Tomasz Cejmer (1977), lic. 3334, Wiślna Ścieżka Łucznicza Warszawa
3. II wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Marcin Eckert (1971), lic. 3320, Wiślana Ścieżka Łucznicza Warszawa

  


Kategoria Recurve – Seniorzy:

 

1. Mistrz Polski 3D WA 2016 - Sebastian Bątor (1973), lic. 84, KS STELLA Kielce
2. Wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Mirosław Cholewa (1984), lic. 2349, KŁ A3D Toszek
3. II wicemistrz Polski 3D WA 2016 - Antoni Korol (1971), lic. 2420, ŚKŁ REFLEX Rybnik

 

 

 


  

 

Wyróżnienie

Klub Łuczniczy A3D TOSZEK otrzymał wyróżnienie
za największa aktywność klubową podczas zawodów łucznictwa polowego 3D WA 2016

 


Ekipa LKS TEMPO Stolarzowice na MP 3D WA 2016

 


 

Zawody odbyły się w schemacie 24 celów 3D x 2 strzały i punktacji 11,10,8,5,0 za każdą strzałę, dystanse nieoznaczone, w kategoriach sprzętowych:

1. Barebow - Łuk goły – Kategoria podstawowa 3D WA
2. Compound - Łuk bloczkowy – Kategoria podstawowa 3D WA
3. Instinctive – Łuk instynktowny – Kategoria podstawowa 3D WA
4. Longbow - Łuk angielski – Kategoria podstawowa 3D WA
5. Recurve - Łuk klasyczny (olimpijski) – Kategoria dodatkowa 3D POL

Zawodnicy zostali sklasyfikowani wg. kategorii wiekowych obowiązujących w 2015r., dodatkowo z podziałem na płeć:

1. Seniorzy – ru. 1995 i starsi (kategoria podstawowa WA)
2. Juniorzy – ru. 2000 – 1996 (kategoria dodatkowa POL)
3. Kadeci - ru. 2006 – 2001 (kategoria dodatkowa POL)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?