Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

Mistrzowie Field 2014


KATEGORIE PODSTAWOWE - WA


Łuki klasyczne - seniorzy

  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Damian Goły - ŁUCZNIK Żywiec (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Maciej Jaworski - CZARNA STRZAŁA Bytom (z lewej)
  3. II wicemistrz Polski Field WA 2014 - Roman Franik - GROT Ruda Śląska (z prawej)


Łuki klasyczne - seniorki
 

  1. Mistrzyni Polski Field WA 2014 - Ewa Sobieraj - MARYMONT Warszawa (w środku)
  2. Wicemistrzyni Polski Field WA 2014 - Gabriela Kupidło - TEMPO  Stolarzowice (z lewej)
  3. II wicemistrzyni Polski Field WA 2014 - Regina Karkoszka - TEMPO Stolarzowice (z prawej)

 
Łuki klasyczne - juniorzy 
  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Mateusz Porębski - GROT Ruda Śląska (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Szymon Porębski - GROT Ruda Śląska (z lewej)
  3. II wicemistrz Polski Field WA 2014 - Bartłomiej Rymarz - GROT Ruda Śląska (z prawej)


Łuki klasyczne - kadeci

  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Marcel Pilareki - GROT Ruda Śląska (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Sebastian Ziętek - GROT Ruda Śląska (z lewej)
  3. II wicemistrz Polski Field WA 2014 - Dawid Dąbrowski - TEMPO Stolarzowice (z prawej)


Łuki klasyczne - kadetki

  1. Mistrzyni Polski Field WA 2014 - Patrycja Boniek - GROT Ruda Śląska (w środku)
  2. Wicemistrzyni Polski Field WA 2014 - Justyna Wyciślik - GROT Ruda Śląska (z lewej)
  3. II wicemistrzyni Polski Filed WA 2014 - Karolina Skawińska - GROT Ruda Śląska (z prawej)

 
Łuki bloczkowe - seniorzy

  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Jacek Gowik - REFLEX Rybnik (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Tomasz Olejniczak - X-10 Jaworze (z lewej)
  3. II wicemistrz Polski Field WA 2014 - Michał Ociepka - A3D Toszek (z prawej)

 
Łuki bloczkowe - juniorzy

  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Adam Bujok - ORLIK Goleszów (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Filip Szeląg - A3D Toszek (z lewej)
  3. II wicemistrz Polski Field WA 2014 - Stanisław Korol - REFLEX Wodzisław Śląski (z prawej)

 
Łuki gołe - seniorzy

  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Michał Ciesielski - GRYF Szczecin (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Rafał Dowhyluk - A3D Toszek (z lewej)
  3. II Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Dariusz Gawryś - MARYMONT Warszawa (z prawej)

 
Łuki gołe - kadetki

  1. Mistrzyni Polski Field WA 2014 - Dominika Białoń - TEMPO Stolarzowice (w środku)
  2. Wicemistrzyni Polski Field WA 2014 - Agnieszka Kubicz - A3D Toszek (z lewej)
  3. II wicemistrzyni Polski Field WA 2014 - Monika Jarczewska - A3D Toszek (z prawej)

KATEGORIE REKREACYJNE - WA


Łuki instynktowne - seniorzy

  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Filip Zawada - REFLEX Rybnik
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Andrzej Jarczewski - A3D Toszek
  3. II wicemistrz Polski Field WA 2014 - Michał Kubicz - A3D Toszek

 
Łuki angielskie - seniorzy
  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Mateusz Siejko - REFLEX Rybnik
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Jadwiga Piekarczyk - X-10 Jaworze
  3. II wicemistrz Polski Field WA 2014 - Grzegorz Kamiński - X-10 Jaworze

Łuki angielskie - kadeci


  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Karol Prajs - X-10 Jaworze (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Michał Wolakowski - X-10 Jaworze (z lewej)
  3. II wicemistrz Polski Field WA 2014 - Longin Kamiński - X-10 Jaworze (z prawej)

Łuki angielskie - kadetki


  1. Mistrzyni Polski Field WA 2014 - Paulina Łucja - X-10 Jaworze (z prawej)
  2. Wicemistrzyni Polski Field WA 2014 - Hanna Przywuska - X-10 Jaworze (z lewej)
  3. II wicemistrzyni Polski Field WA 2014 - Aleksandra Maksimowska - X-10 Jaworze (nieobecna)

KATEGORIA DODATKOWA - POL


Łuki bloczkowe open - seniorzy


  1. Mistrz Polski Field WA 2014 - Paweł Mazalik - A3D Toszek (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA 2014 - Arkadiusz Gondro - A3D Toszek (z lewej)
  3. II wicemistrz Polski Field WA 2014 - Zbigniew Belica - REFLEX Rybnik (z prawej)
 
 

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?