Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

Mistrzowie Field 2013

 
Łuki klasyczne - seniorzy
  1. Mistrz Polski Filed WA - Adam Ścibski - GROT Ruda Śląska (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA - Jarosław Jaworski - CZARNA STRZAŁA Bytom (z lewej)
  3. II Wicemistrz Polski Field WA - Roman Franik - GROT Ruda Śląska (z prawej)


Łuki klasyczne - seniorki

 
  1. Mistrzyni Polski Field WA - Agnieszka Taras - GROT Ruda Śląska (w środku)
  2. Wicemistrzyni Polski Field WA - Gabriela Kupidło - TEMPO  Stolarzowice (z lewej)
  3. II Wicemistrzyni Polski Field WA - Regina Karkoszka - TEMPO Stolarzowice (z prawej)


Łuki klasyczne - kadeci


  1. Mistrz Polski Field WA - Szymon Porębski - GROT Ruda Śląska
  2. Wicemistrz Polski Field WA - Mateusz Porębski - GROT Ruda Śląska
  3. II Wicemistrz Polski Field WA - Bartłomiej Rymarz - GROT Ruda Śląska



Łuki klasyczne - kadetki

  1. Mistrzyni Polski Field WA - Justyna Wyciślik - GROT Ruda Śląska (w środku)
  2. Wicemistrzyni Polski Field WA - Angelika Krasnowska - TEMPO Stolarzowice (z lewej)
  3. II Wicemistrzyni Polski Filed WA - Kamila Piontek - TEMPO Stolarzowice (z prawej)

 
Łuki bloczkowe - seniorzy
  1. Mistrz Polski Field WA - Stanisław Kalisiak - KALINKA 51 Szczecin (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA - Dariusz Socha - X10 Jaworze (z lewej)
  3. II Wicemistrz Polski Field WA - Łukasz Przybylski - A3D Toszek (z prawej) 

 
Łuki bloczkowe open - seniorzy
  1. Mistrz Polski Field WA - Wojciech Pielczyk - REFLEX Wodzisław Śląski (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA - Michał Kopeć - GROT Ruda Śląska (z lewej) 
  3. II Wicemistrz Polski Field WA - Jerzy Chentosz - REFLEX Wodzisław Śląski (z prawej)

 
Łuki gołe - seniorzy
  1. Mistrz Polski Field WA - Rafał Dowhyluk - A3D Toszek ( w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA - Adam Bisok - X10 jaworze (z lewej)
  3. II Wicemistrz Polski Field WA - Jarosław Matoga - X10 Jaworze (z prawej) 

 
Łuki gołe - kadeci
  1. Mistrz Polski Field WA - Filip Szeląg - A3D Toszek (w środku)
  2. Wicemistrz Polski Field WA - Krzysztof Boroniec - X10 Jaworze (z lewej)
  3. II Wicemistrz Polski Field WA - Jacek Boroniec - X10 Jaworze (z prawej) 


Łuki gołe - kadetki

  1. Mistrzyni Polski Field WA - Agnieszka Kubicz - A3D Toszek (w środku)
  2. Wicemistrzyni Polski Field WA - Dominika Białoń - TEMPO Stolarzowice (z lewej)
  3. II Wicemistrzyni Polski Field WA - Wiktoria Krasnowska - TEMPO Stolarzowice (z prawej) 

 
Łuki instynktowne - seniorzy

 
  1. Mistrz Polski Field WA - Krzysztof Czarnecki - A3D Toszek
  2. Wicemistrz Polski Field WA - Michał Gorgoń - GROM Jasienica
  3. II Wicemistrz Polski Field WA - Franiciszek Baraniuk - A3D Toszek