Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

Puchar Polski Field WA 2016 - III runda - lista zawodników

Rommi dnia 21 czerwiec 2016 · 0 komentarzy · 2266 czytań ·Drukuj

ZAWODY 2016

Od 09.07.2016 rozpoczynamy publikację listy przyjętych zgłoszeń zawodników do 
Finałowej III rundy Pucharu Polski w Field WA - Legnica, 23-24.07.2016 
Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz rejestracji lub email: info@archeryfield.pl 
podając informacje zgodnie z Komunikatem Organizacyjnym zawodów.

Termin zamkniecia listy 18.07.2016

 


 Sędziowie zawodów:

  1. Sędzia Główny PZŁucz - 
  2. Sędzia PZŁucz - Beata Fabjanowska - Jóźwiak, kl. I
  3. Sędzia PZŁucz - Roman Krupa, kl. II
  4. Sędzia PZŁucz - Bogumiła Bartniak, kl. II
  5. Sędzia PZŁucz - Małgorzata Szałańska, kl. III
  6. Sędzia PZŁucz - Małgorzata Sokołowska, kl. P

Koordynacja zawodów i obsługa techniczna:

  1. Główny koordynator i organizator - Józef Baściuk
  2. Biuro zawodów - Roman Krupa
  3. Obsługa techniczna - 

 

Informacje dodatkowe:

Wyniki - klasyfikacja pucharowa po II rundzie PP Field WA 2016 - do pobrania

Wyniki - klasyfikacja klubowa po II rundzie PP Field WA 2016 - do pobrania




LISTA PRZYJĘTYCH ZGŁOSZEŃ ZAWODNIKÓW DO III RUNDY PP FIELD WA (88)

aktualizacja 18-07-2016, godz. 23:30

Udział w konkurencji: tylko N-nieoznaczonej (23.07 sobota) lub tylko O-oznaczonej (24.07 niedziela)

 

FIELD TEAM (CM+RM+BM)

  1. KŁ A3D TOSZEK 1
  2. KŁ A3D TOSZEK 2
  3. ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW
  4. ....

 

KATEGORIE PODSTAWOWE FIELD WA

COMPOUND

KADET

  1. Konecki Przemysław - ORLIK Goleszów
  2. Żal Michał - KARIMA Prząsław

KADETKA

JUNIOR

JUNIORKA

SENIOR

  1. Trzebiński Andrzej - BOBRY Jelenia Góra
  2. Wacławski Daniel - BOBRY Jelenia Góra
  3. Ociepka Michał - A3D Toszek
  4. Przybylski Łukasz - A3D Toszek
  5. Andruszkiewicz Władysław - A3D Toszek
  6. Czarnecki Krzysztof - A3D Toszek
  7. Kalisiak Stanisław - KALINKA Szczecin
  8. Ziółkowski Marek - S.N.R.P.D.Ś. Wrocław
  9. Sobieraj Cezary - niezrzeszony
  10. Affek Marcin - MARYMONT Warszawa
  11. Huzar Mirosław - X10 Jaworze
  12. Łabuda Marcin - SSR START Poznań
  13. Mądrzak Piotr - niezrzeszony
  14. Tobijański Paweł - GROT Ruda Śląska
  15. Sieńczak Bartosz - PŁASZOWIANKA Kraków
  16. Dietrich Jerzy - KARIMA Prząsław
  17. Korol Stanisław (Junior) - REFLEX Rybnik
  18. Kudla Grzegorz - REFLEX Rybnik
  19. Walada Mariusz - STRZELEC Legnica
  20. Dzikowski Maciej - GROT Ruda Śląska
  21. Łaba Maciej - STRZELEC Legnica
  22. Świderski Maciej - niezrzeszony
  23. Wojtas Jan - STRZELEC Legnica
  24. Gorczyca Krzysztof - STRZELEC Legnica
  25. Kociołek Piotr - S.N.R.P.D.Ś. Wrocław
  26. Domaradzki Andrzej - S.N.R.P.D.Ś. Wrocław

SENIORKA

  1. Schramm-Dubiel Anna - GROT Ruda Śląska
  2. Stanieczek Anna - ORLIK Goleszów
  3. Huzar Ewa - X10 Jaworze
  4. Austyn-Gawryś Joanna - MARYMONT Warszawa
  5. Pogoda Agata - STRZELEC Legnica
  6. Szałańska Katarzyna - STRZELEC Legnica
  7. Król Hanna - S.N.R.P.D.Ś. Wrocław

RECURVE

KADET

  1. Adamus Krzysztof - TEMPO Stolarzowice
  2. Ziętek Sebastian - GROT Ruda Śląska
  3. Zachłod Tomasz - TEMPO Stolarzowice
  4. Maczkiewicz Bartosz - KARIMA Prząsław

KADETKA

  1. Piontek Kamila - TEMPO Stolarzowice
  2. Piordas Katarzyna - TEMPO Stolarzowice
  3. Krasnowska Wiktoria - TEMPO Stolarzowice
  4. Błaszczyk Karolina - TEMPO Stolarzowice
  5. Sobczyńska Zuzanna - TEMPO Stolarzowice
  6. Haida Martyna - TEMPO Stolarzowice
  7. Paliborek Marta - KARIMA Prząsław
  8. Wolentek Karina - KARIMA Prząsław
  9. Maczkiewicz Paulina - KARIMA Prząsław
  10. Barczyńska Julia - KARIMA Prząsław

JUNIOR

  1. Kowalczyk Eryk - RAZEM Skorków

JUNIORKA

  1. Forajter Alicja - TEMPO Stolarzowice
  2. Paliborek Anna - KARIMA Prząsław

SENIOR

  1. Cholewa Mirosław - A3D Toszek
  2. Nemś Michał - A3D Toszek
  3. Huszcz Maciej - DRUKARZ Warszawa
  4. Gnacy Maciej - GROT Ruda Śląska
  5. Kucowski Gaweł - DRUKARZ Warszawa
  6. Wójcik Krzysztof - TEMPO Stolarzowice
  7. Bątor Sebastian - STELLA Kielce
  8. Ścibski Adam - KARIMA Prząsław
  9. Korol Andtoni - REFLEX Rybnik
  10. Stefańczyk Mateusz - RAZEM Skorków
  11. Karoń Jędrzej - KARIMA Prząsław

SENIORKA

  1. Paczuska Anna - DRUKARZ Warszawa
  2. Kupidło Gabriela - TEMPO Stolarzowice
  3. Karkoszka Katarzyna - TEMPO Stolarzowice
  4. Sobieraj Ewa - MARYMONT Warszawa

BAREBOW

KADET

  1. Pawłowski Mateusz - A3D Toszek

KADETKA

JUNIOR

JUNIORKA

  1. Wiśniewska Martyna - TEMPO Stolarzowice

SENIOR

  1. Dowhyluk Rafał - A3D Toszek
  2. Trzeciak Andrzej - A3D Toszek
  3. Białek Wojciech - niezrzeszony
  4. Ciesielski Dariusz - KARIMA Prząsław
  5. Zawada Filip - KARIMA Prząsław
  6. Siejko Mateusz - KARIMA Prząsław
  7. Gawryś Dariusz - MARYMONT Warszawa
  8. Karkoszka Józef - TEMPO Stolarzowice
  9. Krasnowski Hubert - TEMPO Stolarzowice
  10. Szczypiorski Krzysztof - STRZELEC Legnica
  11. Urbanowicz Tomasz - STRZELEC Legnica

SENIORKA

  1. Dubiel Katarzyna - TEMPO Stolarzowice
  2. Karkoszka Regina - TEMPO Stolarzowice
  3. Zajdel Zofia - TEMPO Stolarzowice
  4. Sosnowicz Paulina - KARIMA Prząsław


KATEGORIE REKREACYJNE FIELD WA *

INSTINCTIVE 

DZIECI (Kadeci i Kadetki)

MŁODZIEŻ (Juniorzy i Juniorki)

DOROŚLI (Seniorzy i Seniorki)

  1. Wawrzyniak Tomasz - A3D Toszek
  2. Pawłowski Ryszard - A3D Toszek
  3. Serwinowski Marek - A3D Toszek
  4. Bartoszek Paweł - A3D Toszek

LONGBOW

DZIECI (Kadeci i Kadetki)

MŁODZIEŻ (Juniorzy i Juniorki)

DOROŚLI (Seniorzy i Seniorki)

 

 


* Legenda:

Podstawowe kategorie wiekowe: 
Kadet/-ka (r.u. 2006-2001),
Junior/-ka (r.u.2000-1996), 
Senior/-ka (r.u.1995 i starsi)


Rekreacyjne kategorie wiekowe, brak podziału na płeć: 
Dzieci (r.u. 2006-2001), 
Młodzież (r.u.2000-1996), 
Dorośli (r.u.1995 i starsi)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?