Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

Puchar Polski Field WA 2016 - II runda - lista zawodników

Rommi dnia 29 maj 2016 Drukuj

ZAWODY 2016

Od 06.05.2016 rozpoczynamy publikację listy przyjętych zgłoszeń zawodników do 
II rundy Pucharu Polski w Field WA - Mękarzów, 18-19.06.2016. Zgłoszenia prosimy przesyłać przez:
formularz rejestracji: http://www.archeryfield.pl/viewpage.php?page_id=29 lub info@archeryfield.pl 
podając informacje zgodnie z Komunikatem Organizacyjnym zawodów.

Termin zamkniecia listy 16.06.2016

 


 Sędziowie zawodów:

  1. Sędzia Główny PZŁucz - Beata Fabjanowska - Jóźwiak, kl. I
  2. Sędzia PZŁucz - Roman Krupa, kl. II
  3. Sędzia PZŁucz - Bogumił Bartniak, kl. II
  4. Sędzia PZŁucz - Marcin Szeląg, kl. III
  5. Sędzia PZŁucz - Maria Karoń, kl. III
  6. Sędzia PZŁucz - Aleksandra karoń, kl. III
  7. Sędzia PZŁucz - Krzysztof Karoń, kl. III

Koordynacja zawodów i obsługa techniczna:

  1. Główny koordynator - Krzysztof Karoń
  2. Biuro zawodów - Roman Krupa & Waldemar Kupidło
  3. Obsługa techniczna - ŁLKS KARIMA Prząsław


LISTA PRZYJĘTYCH ZGŁOSZEŃ ZAWODNIKÓW DO II RUNDY PP FIELD WA (81)

aktualizacja 16.06.2016, godz. 19:00

Udział w konkurencji: tylko N-nieoznaczonej (18.06 sobota) lub tylko O-oznaczonej (19.06 niedziela)

 

KATEGORIE PODSTAWOWE FIELD WA

COMPOUND

KADET

  1. Konecki Przemysław - ORLIK Goleszów
  2. Żal Michał - KARIMA Prząsław

KADETKA

JUNIOR

JUNIORKA

SENIOR

  1. Wacławski Daniel - BOBRY Jelenia Góra
  2. Huzar Mirosław - X10 Jaworze
  3. Trzebiński Andrzej - BOBRY Jelenia Góra
  4. Sobieraj Cezary - niezrzeszony
  5. Ziółkowski Marek - S.N.R.P.D.Ś. Wrocław
  6. Affek Marcin - ŁUCZNICZY MARYMONT Warszawa
  7. Łabuda Marcin - SSR START Poznań
  8. Kociołek Piotr - S.N.R.P.D.Ś Wrocław
  9. Szeląg Filip - A3D Toszek
  10. Ociepka Michał - A3D Toszek
  11. Przybylski Łukasz - A3D Toszek
  12. Czarnecki Krzysztof - A3D Toszek
  13. Chudy Igor - GROT Ruda Śląska
  14. Kalisiak Stanisław - KALINKA Szczecin
  15. Andruszkiewicz Władysław - A3D Toszek
  16. Mądrzak Piotr - niezrzeszony
  17. Sojka Grzegorz - TEMPO Stolarzowice
  18. Sypka Arkadiusz - REFLEX Rybnik
  19. Kudla Grzegorz - REFLEX Rybnik
  20. Stolorz Adam - GROT Ruda Śląska
  21. Sieńczak Bartosz - PŁASZOWIANKA Kraków
  22. Buczkowski Jeremi - OŚ AZS Poznań
  23. Moździerz Mirosław - niezrzeszony
  24. Tobijański Paweł - GROT Ruda Śląska
  25. Szymański Krzysztof - GROT Ruda Śląska
  26. Dietrich Jerzy - KARIMA Prząsław

SENIORKA

  1. Huzar Ewa - X10 Jaworze
  2. Stanieczek Anna- ORLIK Goleszów
  3. Schramm-Dubiel Anna - GROT Ruda Śląska
  4. Król Hanna - S.N.R.P.D.Ś Wrocław

RECURVE

KADET

  1. Maczkiewicz Bartosz - KARIMA Prząsław
  2. Adamus Krzysztof - TEMPO Stolarzowice
  3. Zachłod Tomasz - TEMPO Stolarzowice
  4. Ziętek Sebastian - GROT Ruda Śląska

KADETKA

  1. Barczyńska Julia - KARIMA Prząsław
  2. Maczkiewicz Paulina - KARIMA Prząsław
  3. Paliborek Marta - KARIMA Prząsław
  4. Wolentek Karina - KARIMA Prząsław
  5. Błaszczyk Karolina - TEMPO Stolarzowice
  6. Haida Martyna - TEMPO Stolarzowice
  7. Kalinowska Julia - TEMPO Stolarzowice
  8. Piontek Kamila - TEMPO Stolarzowice
  9. Piordas Katarzyna - TEMPO Stolarzowice
  10. Grohs Martyna - TEMPO Stolarzowice
  11. Krasnowska Wiktoria - TEMPO Stolarzowice
  12. Sobczyńska Zuzanna - TEMPO Stolarzowice

JUNIOR

  1. Markefka Mateusz - TEMPO Stolarzowice

JUNIORKA

  1. Forajter Alicja - TEMPO Stolarzowice
  2. Paliborek Anna - KARIMA Prząsław

SENIOR

  1. Kucowski Gaweł - DRUKARZ Warszawa
  2. Karoń Jędrzej - KARIMA Prząsław
  3. Ścibski Adam - KARIMA Prząsław
  4. Bątor Sebastian - STELLA Kielce
  5. Wójcik Krzysztof - TEMPO Stolarzowice
  6. Cholewa Mirosław - A3D Toszek
  7. Huszcz Maciej - DRUKARZ Warszawa
  8. Gnacy Maciej - GROT Ruda Śląska

SENIORKA

  1. Paczuska Anna - DRUKARZ Warszawa
  2. Sobieraj Ewa - ŁUCZNICZY MARYMONT Warszawa
  3. Kupidło Gabriela - TEMPO Stolarzowice
  4. Karkoszka Katarzyna - TEMPO Stolarzowice

BAREBOW

KADET

  1. Pawłowski Mateusz - A3D Toszek

KADETKA

  1. Białoń Dominika - TEMPO Stolarzowice

JUNIOR

JUNIORKA

  1. Wiśniewska Martyna - TEMPO Stolarzowice

SENIOR

  1. Siejko Mateusz - KARIMA Prząsław
  2. Zawada Filip - KARIMA Prząsław
  3. Dowhyluk Rafał - A3D Toszek
  4. Białek Wojciech - niezrzeszony
  5. Karkoszka Józef - TEMPO Stolarzowice
  6. Krasnowski Hubert - TEMPO Stolarzowice

SENIORKA

  1. Sosnowicz Paulina - KARIMA Prząsław
  2. Dubiel Katarzyna - TEMPO Stolarzowice
  3. Karkoszka Regina - TEMPO Stolarzowice
  4. Zajdel Zofia - TEMPO Stolarzowice


KATEGORIE REKREACYJNE FIELD WA *

INSTINCTIVE 

DZIECI (Kadeci i Kadetki)

MŁODZIEŻ (Juniorzy i Juniorki)

DOROŚLI (Seniorzy i Seniorki)

  1. Serwinowski Marek - A3D Toszek
  2. Wawrzyniak Tomasz - A3D Toszek
  3. Pawłowski Ryszard - A3D Toszek
  4. Bartoszek Paweł - A3D Toszek
  5. Jarczewski Andrzej - A3D Toszek

LONGBOW

DZIECI (Kadeci i Kadetki)

MŁODZIEŻ (Juniorzy i Juniorki)

DOROŚLI (Seniorzy i Seniorki)

 

 


* Legenda:

Podstawowe kategorie wiekowe: 
Kadet/-ka (r.u. 2006-2001),
Junior/-ka (r.u.2000-1996), 
Senior/-ka (r.u.1995 i starsi)


Rekreacyjne kategorie wiekowe, brak podziału na płeć: 
Dzieci (r.u. 2006-2001), 
Młodzież (r.u.2000-1996), 
Dorośli (r.u.1995 i starsi)