Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

Puchar Polski Field WA 2016 - I runda - lista zawodników

Rommi dnia 05 maj 2016 Drukuj

ZAWODY 2016

REJESTRACJA DO ZAWODÓW
I rundy Pucharu Polski w Field WA - Stolarzowice, 28-29.05.2016
 ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

 Kontakt: info@archeryfield.pl 

 


Komunikat Organizacyjny zawodów I rundy PP FIELD WA 2016 - kliknij

 

                     

 


 Sędziowie zawodów:

  1. Sędzia PZŁUCZ - Dariusz Wyciślik, kl. III
  2. Sędzia PZŁucz - Roman Krupa, kl. II
  3. Sędzia PZŁucz - Beata Fabjanowska-Jóźniak, kl. I
  4. Sędzia PZŁucz - Marcin Szeląg, kl. III
  5. Sędzia PZŁucz - Paweł Kieruzel, kl. III
  6. Sędzia PZŁucz - Małgorzata Sobieraj, kl.III

Koordynacja zawodów i obsługa techniczna:

  1. Główny koordynator - Waldemar Kupidło
  2. Biuro zawodów - Roman Krupa
  3. Obsługa techniczna - OSP Sucha Góra
  4. Obsługa medyczna - Grupa Ratownictwa Medycznego OSP Sucha Góra


LISTA PRZYJĘTYCH ZGŁOSZEŃ ZAWODNIKÓW DO I RUNDY PP FIELD WA (105)

 

KATEGORIE PODSTAWOWE FIELD WA

COMPOUND

KADET

  1. Konecki Przemysław- LUKS ORLIK Goleszów
  2. Żal Michał - KARIMA Prząsław

KADETKA

JUNIOR

JUNIORKA

SENIOR

  1. Korol Stanisław (junior) - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  2. Staniewicz Robert - ŁUCZNICZY MARYMONT Warszawa
  3. Wacławski Daniel - BOBRY Jelenia Góra
  4. Moździerz Mirosław - niezrzeszony
  5. Sobieraj Cezary - niezrzeszony
  6. Huzar Mirosław - X10 Jaworze
  7. Olejniczak Tomasz - X10 Jaworze
  8. Trzebiński Andrzej - BOBRY Jelenia Góra
  9. Kudla Grzegorz - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  10. Ziółkowski Marek - S.N.R.P.D.Ś. Wrocław
  11. Sypka Arkadiusz - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  12. Belica Zbigniew - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  13. Czarnecki Krzysztof - A3D Toszek
  14. Szeląg Filip (junior) - A3D Toszek
  15. Mazalik Paweł - A3D Toszek
  16. Andruszkiewicz Władysław - A3D Toszek
  17. Ociepka Michał - A3D Toszek
  18. Sojka Grzegorz - TEMPO Stolarzowice
  19. Affek Marcin - ŁUCZNICZY MARYMONT Warszawa
  20. Mądrzak Piotr - niezrzeszony
  21. Stachowicz Tomasz - TEMPO Stolarzowice
  22. Franik Roman - GRUPA JURA PL Zawiercie
  23. Ryszka Tomasz - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  24. Chentosz Jerzy - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  25. Młynarczyk Marian - ŁUCZNICZY MARYMONT Warszawa
  26. Kalisiak Stanisław - KALINKA Szczecin
  27. Szymański Krzysztof - GROT Ruda Śląska
  28. Tobijański Paweł - GROT Ruda Śląska
  29. Chudy Igor - GROT Ruda Śląska
  30. Rogoziński Stefan - GROT Ruda Śląska
  31. Drozd Krzysztof - GROT Ruda Śląska
  32. Łabuda Marcin - SSR START Poznań
  33. Buczkowski Jeremi - OS AZS Poznań
  34. Sieńczak Bartosz - PŁASZOWIANKA Kraków
  35. Stolorz Adam - GROT Ruda Śląska

SENIORKA

  1. Huzar Ewa - X10 Jaworze
  2. Stanieczek Anna - LUKS ORLIK Goleszów
  3. Drozd Paulina - GROT Ruda Śląska
  4. Schramm-Dubiel Anna - GROT Ruda Śląska

RECURVE

KADET

  1. Maczkiewicz Bartosz - KARIMA Prząsław
  2. Adamus Krzysztof - TEMPO Stolarzowice
  3. Zachłod Tomasz - TEMPO Stolarzowice
  4. Szreder Wiktor - GROT Ruda Śląska
  5. Mróz Arkadiusz - GROT Ruda Śląska
  6. Ziętek Sebastian - GROT Ruda Śląska

KADETKA

  1. Barczyńska Julia - KARIMA Prząsław
  2. Maczkiewicz Paulina - KARIMA Prząsław
  3. Paliborek Marta - KARIMA Prząsław
  4. Wolentek Karina - KARIMA Prząsław
  5. Błaszczyk Karolina - TEMPO Stolarzowice
  6. Grohs Martyna - TEMPO Stolarzowice
  7. Haida Martyna - TEMPO Stolarzowice
  8. Kalinowska Julia - TEMPO Stolarzowice
  9. Krasnowska Wiktoria - TEMPO Stolarzowice
  10. Piontek Kamila - TEMPO Stolarzowice
  11. Piordas Katarzyna - TEMPO Stolarzowice

JUNIOR

  1. Szreder Patryk - GROT Ruda Śląska
  2. Markefka Mateusz - TEMPO  Stolarzowice

JUNIORKA

  1. Forajter Alicja - TEMPO Stolarzowice
  2. Wyciślik Justyna - GROT Ruda Śląska
  3. Boniek Patrycja - GROT Ruda Śląska
  4. Klyszcz Dominka - GROT Ruda Śląska
  5. Paliborek Anna - KARIMA Prząsław

SENIOR

  1. Cholewa Mirosław - A3D Toszek
  2. Kucowski Gaweł - DRUKARZ Warszawa
  3. Bątor Sebastian - STELLA Kielce
  4. Delmanowicz Tomasz - KARIMA Prząsław
  5. Ścibski Adam - KARIMA Prząsław
  6. Nemś Michał - A3D Toszek
  7. Korol Antoni - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  8. Huszcz Maciej - DRUKARZ Warszawa
  9. Gnacy Maciej - GROT Ruda Śląska
  10. Nazim Tomasz - GROT Ruda Śląska
  11. Michalak Sławomir - ROKIS Radzymin
  12. Osmulski Mariusz - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  13. Brąglewicz Maciej - GROT Ruda Śląska
  14. Lepa Rafał - GROT Ruda Śląska

SENIORKA

  1. Paczuska Anna - DRUKARZ Warszawa
  2. Sobieraj Ewa - ŁUCZNICZY MARYMONT Warszawa
  3. Kupidło Gabriela - TEMPO Stolarzowice
  4. Karkoszka Katarzyna - TEMPO Stolarzowice
  5. Taras Agnieszka - GROT Ruda Śląska

BAREBOW

KADET

  1. Pawłowski Mateusz - A3D Toszek

KADETKA

  1. Białoń Dominika - TEMPO Stolarzowice

JUNIOR

JUNIORKA

  1. Wisniewska Martyna - TEMPO Stolarzowice

SENIOR

  1. Zawada Filip - KARIMA Prząsław
  2. Ciesielski Dariusz - KARIMA Prząsław
  3. Siejko Mateusz - KARIMA Prząsław
  4. Białek Wojciech - niezrzeszony
  5. Trzeciak Andrzej - A3D Toszek
  6. Dowhyluk Rafał - A3D Toszek
  7. Krasnowski Hubert - TEMPO Stolarzowice
  8. Gawryś Dariusz - ŁUCZNICZY MARYMONT Warszawa
  9. Karkoszka Józef - TEMPO Stolarzowice
  10. Marcinkiewicz Robert - ROKIS Radzymin

SENIORKA

  1. Karkoszka Regina - TEMPO Stolarzowice
  2. Dubiel Katarzyna - TEMPO Stolarzowice


KATEGORIE REKREACYJNE FIELD WA *

INSTINCTIVE 

DZIECI (Kadeci i Kadetki)

MŁODZIEŻ (Juniorzy i Juniorki)

DOROŚLI (Seniorzy i Seniorki)

  1. Serwinowski Marek - A3D Toszek
  2. Wawrzyniak Tomasz - A3D Toszek
  3. Jarczewski Andrzej - A3D Toszek
  4. Pawłowski Ryszard - A3D Toszek
  5. Bartoszek Paweł - A3D Toszek
  6. Krawczyk Marcin - GRUPA JURA PL Zawiercie

LONGBOW

DZIECI (Kadeci i Kadetki)

MŁODZIEŻ (Juniorzy i Juniorki)

DOROŚLI (Seniorzy i Seniorki)

 

 


* Legenda:

Podstawowe kategorie wiekowe:
Kadet/-ka (r.u. 2006-2001),
Junior/-ka (r.u.2000-1996),
Senior/-ka (r.u.1995 i starsi)


Rekreacyjne kategorie wiekowe, brak podziału na płeć: 
Dzieci (r.u. 2006-2001), 
Młodzież (r.u.2000-1996), 
Dorośli (r.u.1995 i starsi)