Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Waldek
24-12-2016 15:14
Zdrowych i wesołych świąt dla zawodników field

Rommi
05-08-2016 12:05
Lista przyjętych zgłoszeń: http://archeryfie.
..admore=150

ArGonStrings
03-08-2016 16:29
a jest jakaś możliwość sprawdzenia czy jestem na liście zawodników na te zawody 20.08??

Rommi
09-07-2016 10:33
Już jest

PB
07-07-2016 08:55
III runda PP Field to się odbędzie? Zostało 2 tygodnie, a tu ani komunikatu, ani rejestracji.

Rommi
27-07-2015 22:24
Piotr, masz na priv na FB

Rommi
01-07-2015 10:24
Tak, będą za niedługo.

KIERUZEL
30-06-2015 19:52
Macie jakieś zdjęcia z II Rundy? Krzywi się Strzałka

Archiwum shoutboksa

III Mistrzostwa Polski 3D WA & Poland Open 3D WA - lista zawodników

Jaco dnia 31 lipiec 2015 · 0 komentarzy · 2905 czytań ·Drukuj

ZAWODY 2015

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW DO 
III MISTRZOSTW POLSKI 3D WA &
 POLAND OPEN 3D WA (84)

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

 

 


Sędziowie zawodów:

Henryk Skrzypek, kl.I
Roman Krupa, kl. III
Marcin Szeląg, kl. III

 

III MISTRZOSTWA POLSKI 3D WA (46)

ŁUK BLOCZKOWY - COMPOUND

KADET

  1. Konecki Przemysław - LUKS ORLIK Goleszów

KADETKA

JUNIOR

  1. Korol Stanisław - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  2. Szeląg Filip - A3D Toszek
  3. Bujok Adam - LUKS ORLIK Goleszów

JUNIORKA

SENIOR

  1. Chentosz Jerzy - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  2. Huzar Mirosław - X10 Jaworze
  3. Kociołek Piotr - SNRPDS Wrocław
  4. Moździerz Mirosław - niezrzeszony
  5. Andruszkiewicz Władysław - A3D Toszek
  6. Sobieraj Cezary - niezrzeszony
  7. Kudla Grzegorz - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  8. Olejniczak Tomasz - X10 Jaworze
  9. Gondro Arkadiusz - A3D Toszek
  10. Mazalik Paweł - A3D Toszek
  11. Belica Zbigniew - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  12. Gowik Jacek - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  13. Ziółkowski Marek - SNRPDS Wrocław
  14. Mądrzak Piotr - niezrzeszony
  15. Sypka Arkadiusz - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  16. Szczypka Marek - ŚKŁ REFLEX Rybnik

SENIORKA

  1. Huzar Ewa - X10 Jaworze
  2. Gondro Justyna - A3D Toszek
  3. Stanieczek Anna - LUKS ORLIK Goleszów

 

ŁUK GOŁY - BAREBOW

KADET

  1. Pawłowski Mateusz - A3D Toszek
  2. Janas Mateusz - A3D Toszek

KADETKA

JUNIOR

JUNIORKA

SENIOR

  1. Dowhyluk Rafał - A3D Toszek
  2. Zawada Filip - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  3. Gawryś Dariusz - SŁ MARYMONT Warszawa
  4. Skatuła Bogdan - ŚKŁ REFLEX Rybnik

SENIORKA

 

ŁUK INSTYNKTOWNY - INSTINCTIVE

KADET

KADETKA

JUNIOR

JUNIORKA

SENIOR

  1. Białek Wojciech - niezrzeszony
  2. Jarczewski Andrzej - A3D Toszek
  3. Flaga Piotr - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  4. Wawrzyniak Tomasz - A3D Toszek
  5. Pawłowski Ryszard - A3D Toszek
  6. Bartoszek Paweł - A3D Toszek
  7. Bisok Adam - X10 Jaworze

SENIORKA

 

ŁUK ANGIELSKI - LONGBOW

KADET

KADETKA

JUNIOR

JUNIORKA

SENIOR

  1. Twardoch Damian - X10 Jaworze

SENIORKA

  1. Wyszyńska Halina - X10 Jaworze
  2. Piekarczyk Jadwiga - X10 Jaworze

 

ŁUK KLASYCZNY - RECURVE

KADET

KADETKA

JUNIOR

JUNIORKA

SENIOR

  1. Przesmycki Konrad - ROKIS Radzymin
  2. Bątor Sebastian - STELLA Kielce
  3. Delmanowicz Tomasz - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  4. Huszcz Maciej - DRUKARZ Warszawa
  5. Cholewa Mirosław - A3D Toszek

SENIORKA

  1. Sobieraj Ewa - SŁ MARYMONT Warszawa
  2. Paczuska Anna - DRUKARZ Warszawa

 

 


POLAND OPEN 3D WA (38)

ŁUK BLOCZKOWY - COMPOUND OPEN

SENIOR & JUNIOR - PALIK CZERWONY

  1. Krzyżaniak Cezary - niezrzeszony
  2. Kuszneruk Kamil - niezrzeszony
  3. Fabiś Sebastian - niezrzeszony
  4. Kałuża Dobiesław - PBA
  5. Bombuškár Milan - niezrzeszony
  6. Korytko Marek - PBA
  7. Gierlach Tadeusz - PBA
  8. Pieczara Dariusz - niezszerzony
  9. Zieliński Krzysztof - PBA
  10. Handzlik Marek - PBA
  11. Handzlik Marlena - PBA
  12. Tanistra Dariusz - PBA
  13. Kozłowski Gabriel -PBA
  14. Kopeć Michał - UKS GROT Ruda Śląska
  15. Dzikowski Maciej - UKS GROT Ruda Śląska
  16. Kulus Edward - PBA
  17. Wiśniewski Mariusz - PBA
  18. Bombuškár Michal - niezrzeszony
  19. Pielczyk Wojciech - ŚKŁ REFLEX Rybnik
  20. Żidek Radislav - LK Bobrov
  21. Żidekova Anna - LK Bobrov
  22. Janković Peter - LK Bobrov
  23. Szpoton Marcin - PBA

DZIECI - PALIK NIEBIESKI

  1. Tanistra Hubert - niezrzeszony

 

ŁUK GOŁY - BAREBOW

SENIOR & JUNIOR - PALIK NIEBIESKI

  1. Walczak Filip - niezrzeszony
  2. Mateoszek Andrzej - UKS GROT Ruda Śląska
  3. Jaworski Jarosław - LKS ŚLĄSKIE ŁUKI Bytom
  4. Jaworska Jolanta - LKS ŚLĄSKIE ŁUKI Bytom

DZIECI - PALIK ŻÓŁTY

 

ŁUK INSTYNKTOWNY - INSTINCTIVE

SENIOR & JUNIOR - PALIK NIEBIESKI

  1. Kapica Artur - niezrzeszony
  2. Powałowski Krzysztof - niezrzeszony
  3. Powałowski Jakub - niezrzeszony
  4. Solka Piotr - niezrzeszony

DZIECI - PALIK ŻÓŁTY

  1. Kapica Mikołaj - niezrzeszony
  2. Kamiński Longin - X10 Jaworze
  3. Bieniek Nadia - X10 Jaworze
  4. Łucja Paulina - X10 Jaworze
  5. Semyrko Magdalena - niezrzeszona

 

ŁUK ANGIELSKI - LONGBOW

SENIOR & JUNIOR - PALIK NIEBIESKI

DZIECI - PALIK ŻÓŁTY

 

ŁUK KLASYCZNY - RECURVE

SENIOR & JUNIOR - PALIK CZERWONY

  1. Jaworski Maciej - LKS ŚLĄSKIE ŁUKI Bytom

DZIECI - PALIK NIEBIESKI

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?